התקשרו אלינו: 04-644-10-44   

אבטחת מידע


מטרתה של אבטחת המידע היא הגנה על פרטיות אנשים וארגונים מפני חשיפת מידע רגיש, פריצות האקרים, חדירת תוכנות זדוניות, וירוסים ודואר זבל.

על מנת להגדיר אבטחת מידע, יש לקחת בחשבון לא רק את מה שאנו יודעים לבצע אלא יש להבין לעומק ולראות לרוחב.

יחד עם זאת, אנחנו בלוול יודעים כי אין פתרון הגנה אחג בלבד כמו שאין וירוס מסויים אחד. ניסיונות פריצה וחדירת איומים רק הולכים ומתחדשים ואנחנו כאן כדי למצוא פתרונות אבטחה ברמה גבוהה, ליישם אותם ולעקוב אחריהם באופן מתמיד,

בכדי למנוע פגיעה בך - בעובדיך - בחברה שלך!

 

מערכות אבטחת המידע עמם אנו עובדים:

-   FIREWALL- הינו מרכיב שניתן להתקינו כתוכנה ולחילופין כחומרה ומטרתו למנוע גישה בדרך סינון וחסימה של תקשורת לא רצויה, מחדירה לסביבה המאובטחת של רשת המחשבים.

-   ESET- פתרונות האנטי וירוס של ESET מציעים הגנה מרבית ומקיפה על מחשבים, שרתים, סמארטפונים וכד'. האנטי וירוס של ESET הוא המוביל והמומלץ ביותר להגנה ואבטחת המידע והפרטיות שלך בהיותו מספק הגנה בזמן אמת, גלישה בטוחה ב- wifi, סינון דואר זבל, סריקת דוא"ל, התקנים ניידים וכו'.

-   CISCO- מערכת האבטחה של CISCO מגנה על בית העסק שלך ועל נתונים יקרי ערך עבורך מתקיפות ברשת, בהתקנים ניידים, במרכזי נתונים ועוד. פתרונות האבטחה מספקים הגנה מקיפה מאיומים שמקורם באינטרנט ובדוא"ל.

-   CHECKPOINT- טכנולוגיית האבטחה של צ'קפוינט, מספקת מערך אבטחה ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של פתרונות שמירה והגנה מאיומים לכל ארגון ועסק. זוהי החברה המובילה בפיירוול אישי, אבטחת מידע ו- VPM.

טואול - בניית אתרים